Open Social (8.x-1.0-alpha6) - en to az translation catalogue (361 entries)

en: Forms
az: Formalar

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Next
az: İrəli

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Register
az: Qeydiyyatdan keçin

en: Create a new user account.
az: Yeni istifadəçi hesabı yaradın.

en: E-mail
az: E-poçt

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Value
az: Qiymət

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Development
az: Develop

en: Groups
az: Qruplar

en: Group
az: Qrup

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Closed
az: Bağlıdır

en: List
az: Siyahı

en: Subject
az: Mövzu

en: disabled
az: söndürülüb

en: Confirm
az: Təsdiq edin

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Read more
az: Ətraflı

en: more
az: daha çox

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Comments
az: Şərhlər

en: Action
az: Fəaliyyət

en: On
az: Aktiv

en: Tags
az: Teqlər

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Content types
az: Məzmun tipi

en: Download
az: Yüklə

en: Version
az: Versiya

en: view
az: görünüş

en: unpublished
az: nəşr olunmayıb

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: Display settings
az: Ekran parametrləri

en: Number
az: Rəqəm

en: Message
az: Mesaj

en: Password
az: Parol

en: Country
az: Ölkə

en: Weight
az: Çəki

en: Variable
az: Dəyişən

en: Image
az: Şəkil

en: Container
az: Konteyner

en: Types
az: Tiplər

en: Parent
az: Valideyn

en: none
az: yoxdur

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Import
az: İmport

en: Book
az: kitab

en: Export
az: Eksport

en: Back
az: Geri

en: Field
az: Sahə

en: Preview
az: Önizləmə

en: Save
az: Saxla

en: Help
az: Dəstək

en: Default
az: Susmaya görə

en: Update
az: Yeniləmə

en: Open
az: Aç

en: Small
az: Balaca

en: Large
az: Böyük

en: Core
az: Nüvə

en: Time
az: Vaxt

en: Views
az: Görünüşlər

en: Add
az: Əlavə et

en: View
az: Görünüş

en: Path
az: Yol

en: Vocabularies
az: Lüğətlər

en: Modules
az: Modullar

en: Manage
az: İdarə et

en: Menu
az: Menyu

en: Teaser
az: Tizer

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Text
az: Mətn

en: Theme
az: Tema

en: Components
az: Komponentlər

en: ID
az: İD

en: Upload
az: Yükləmə

en: User
az: İstifadəçi

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: file
az: fayl

en: Error
az: Səhv

en: Options
az: Seçimlər

en: Created
az: Yaradıldı

en: Create
az: Yaradıldı

en: Separator
az: Ayırıcı

en: Exclude
az: Xaricdir

en: Horizontal
az: Üfiqi

en: Vertical
az: Şaquli

en: vocabularies
az: lüğətlər

en: All
az: Hammısı

en: Active
az: Aktiv

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Site
az: Sayt

en: Database
az: Məlumatlar bazası

en: Module
az: Modul

en: Off
az: Söndürülüb

en: Never
az: Heç vaxt

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Menu link
az: Menyu linki

en: To
az: Kimə

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Visibility
az: Görünüş

en: Roles
az: Rollar

en: Comment
az: Şərh

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: URL alias
az: URL ləqəbi

en: Last access
az: Son icazə

en: Field name
az: Sahə adı

en: Fields
az: Sahələr

en: Count
az: Say

en: Warning
az: Xəbərdarlıq

en: active
az: aktiv

en: N/A
az: Yox

en: %time ago
az: %time əvvəl

en: Nodes
az: Materiallar

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Advanced
az: Əlavə

en: Maximum
az: Maksimum

en: Thumbnail
az: Miniatür

en: Details
az: Detallar

en: State
az: Dövlət

en: Desc
az: azaldın

en: Owner
az: Sahib

en: Recipient
az: Alıcı

en: node
az: material

en: General
az: Əsas

en: Table
az: Cədvəl

en: Start date
az: Başlanğıc tarixi

en: End date
az: Son tarix

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Role
az: Rollar

en: Select all
az: Hamısını seç

en: User login
az: Loqin

en: Log in
az: Loqin

en: String
az: Mətn

en: External
az: Xarici

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Not installed
az: Quraşdırılmayıb

en: Last
az: Son

en: Cache
az: Keş

en: Anonymous
az: Anonim

en: Provider
az: Provayder

en: Uninstall
az: Silin

en: Install
az: Yükləmek

en: Save and edit
az: Saxla və redaktə et

en: Tools
az: Alətlər

en: Arguments
az: Arqumentlər

en: Filters
az: Filtrlər

en: Random
az: Təsadüfi

en: Plain
az: Düz

en: Integer
az: Tam

en: Clear cache
az: Keşi təmizlə

en: Close
az: Bağlı

en: Save settings
az: Parametrləri yadda saxlayın

en: Tracker
az: İzləyici

en: Sort by
az: Sırala

en: Default language
az: Defolt dil

en: Size of textfield
az: Mətn sahəsinin ölçüsü

en: Hidden
az: Gizli

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Show
az: Göstər

en: in
az: daxildir

en: Messages
az: Mesajlar

en: Switch
az: Keçid

en: Add menu
az: Menyu əlavə edin

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: Node title
az: Node başlığı

en: The changes have been saved.
az: Dəyişikliklər yadda saxlanıldı.

en: Member for
az: üçün üzv

en: @time ago
az: @time əvvəl

en: Front page
az: Ana səhifə

en: Languages
az: Dillər

en: Topics
az: Mövzular

en: Topic
az: Mövzu

en: Allowed values list
az: İcazə verilən dəyərlər siyahısı

en: Activity
az: Fəaliyyət

en: Create new revision
az: Yeni versiya yaradın

en: Select list
az: Siyahı seçin

en: Posts
az: Postlar

en: author
az: müəllif

en: Entity
az: Entiti

en: Revert
az: Qaytarma

en: Create new account
az: Yeni hesab yaratmaq

en: Info
az: Məlumat

en: White
az: Ağ

en: People
az: İnsan

en: Blocked
az: Blok edilib

en: Reference
az: Istinad

en: or
az: və ya

en: Revision
az: Reviziya

en: Permissions
az: İcazələr

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: Reversed
az: Tərs

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Date created
az: Yaradılma tarixi

en: @type: deleted %title.
az: @type: %title silindi.

en: Migrate
az: Mirasiya

en: The username %name has not been activated or is blocked.
az: %name istifadəçi adı aktivləşdirilməyib və ya bloklanıb.

en: Login attempt failed for %user.
az: %user üçün giriş cəhdi uğursuz oldu.

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Themes
az: Mövzular

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: users
az: istifadəçilər

en: Tabs
az: Tablar

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Anonymous user
az: Anonim istifadəçi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Enter the terms you wish to search for.
az: Axtarmaq istədiyiniz şərtləri daxil edin.

en: Plugins
az: Pluqinlər

en: Blocks
az: Bloklar

en: Menus
az: Menyular

en: Add vocabulary
az: Lüğət əlavə edin

en: Add another item
az: Başqa bir element əlavə edin

en: Manage fields
az: Sahələri idarə edin

en: Decimal
az: Onluq

en: Check boxes/radio buttons
az: Qutu,radiodüymə seçimi

en: Index
az: İndeks

en: Permission
az: İcazə

en: Editor
az: Redaktor

en: Hide
az: Gizlət

en: Language code
az: Dil kodu

en: Authenticated user
az: Qeydiyyatdan keçmiş istifadəçi

en: Reply
az: Cavab verin

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
az: %revision-date tarixindən düzəlişə qayıtmaq istədiyinizə əminsiniz?

en: Extension
az: Əlavə

en: Provided by
az: Tərəfindən təmin

en: Available
az: Mövcuddur

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: empty
az: boş

en: Context
az: Kontekst

en: Offset
az: Ofset

en: contains
az: ehtiva edir

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
az: Parol sıfırlama təlimatları %email ünvanında %name ünvanına göndərildi.

en: Node count
az: Nod sayı

en: Field settings
az: Sahə parametrləri

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Number of comments
az: Şərhlərin sayı

en: Ordered list
az: Sifarişli siyahısı

en: Unordered list
az: Sıralanmamış siyahı

en: About
az: Haqqında

en: and
az: və

en: Unpublish comment
az: Şərhi dərcdən çıxarın

en: field
az: sahə

en: Target
az: Hədəf

en: Create @name
az: @name yaradın

en: Save permissions
az: İcazələri yadda saxlayın

en: Effect
az: Effekt

en: Error message
az: Xəta mesajı

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: User roles
az: İstifadəçi rolları

en: User account
az: İstifadəçi hesabı

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: Direction
az: İstiqamət

en: Display type
az: Ekran növü

en: No content available.
az: Əlçatan məzmun yoxdur.

en: Run cron
az: Cron çalıştırın

en: Run updates
az: Yeniləmələri işə salın

en: Is not one of
az: biri deyil

en: IP address
az: IP ünvanı

en: Autocomplete matching
az: Avtomatik tamamlama uyğunluğu

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Autocomplete
az: Avtomatik tamamlama

en: Boolean
az: Məntiq

en: Bundles
az: Paketlər

en: Bundle
az: Paket

en: Revision information
az: Təftiş məlumatları

en: Is one of
az: Biridir

en: Uses
az: İstifadə edir

en: Is empty (NULL)
az: Boşdur (NULL)

en: not empty
az: boş deyil

en: Search index
az: Axtarış indeksi

en: The size of the file.
az: Faylın ölçüsü.

en: Publish comment
az: Şərhi dərc edin

en: Sum
az: Cəm

en: Add link
az: Link əlavə edin

en: Current date
az: Hal-hazırki Tarix

en: Invalid input
az: Yalnış daxiletmə

en: Simple separator
az: Sadə ayırıcı

en: Is all of
az: Hamısı var

en: Is none of
az: Heç biri deyil

en: not
az: yox

en: Break lock
az: Kilidi sındır

en: Dropdown
az: Aşağı açılan

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: Placeholder
az: Köməkçi söz

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Compact
az: Kompakt

en: Allow multiple values
az: Çoxsaylı dəyərlərə icazə verin

en: Machine-readable name
az: Maşınla oxuna bilən ad

en: Publishing status
az: Nəşr statusu

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: The installation has encountered an error.
az: Quraşdırma xəta ilə üzləşdi.

en: Copy of the revision from %date.
az: %date tarixindən düzəlişin surəti.

en: @type: reverted %title revision %revision.
az: @type: geri çevrildi %title revision %revision.

en: Add content type
az: Məzmun növü əlavə edin

en: Minimum word length to index
az: İndeks üçün minimum söz uzunluğu

en: Simple CJK handling
az: Sadə CJK idarəsi

en: No modules selected.
az: Heç bir modul seçilməyib.

en: Cron ran successfully.
az: Cron uğurla yerinə yetdi.

en: No modules are available to uninstall.
az: Silmək üçün heç bir modul yoxdur.

en: Powered by Drupal
az: Drupal tərəfindən dəstəklənir

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Author name
az: Müəllif adı

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Show links
az: Linkləri göstər

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: Current revision
az: Cari təftiş

en: Node status
az: Nod statusu

en: Published status
az: Dərc statusu

en: Cancel account
az: Hesabı ləğv edin

en: Dependencies
az: Asılılıqlar

en: Not restricted
az: Məhdudlaşdırılmayıb

en: Edit URL
az: URL-i redaktə edin

en: Date changed
az: Tarix dəyişdirildi

en: Field types
az: Sahə növləri

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu

en: Default country
az: Defolt ölkə

en: Full comment
az: Tam şərh

en: Save comment
az: Şərhi yadda saxla

en: Hide summary
az: Xülasəni gizlədin

en: Edit summary
az: Xülasə redaktə edin

en: Manage display
az: Ekranı idarə edin

en: Add effect
az: Effekt əlavə edin

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
az: Yanlış maşın tərəfindən oxuna bilən ad. %invalid -dən başqa ad daxil edin.

en: Revision log message
az: Revizyon jurnalı mesajı

en: Full content
az: Tam məzmun

[ctx: Entity type group]
en: Content
az: Məzmun
