Open Social (8.x-1.0-alpha6) - en to cs translation catalogue (697 entries)

en: Forms
cs: Formuláře

en: Home
cs: Domů

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Images
cs: Obrázky

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Další

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: enabled
cs: zapnuto

en: delete
cs: smazat

en: title
cs: nadpis

en: value
cs: hodnota

en: Status
cs: Stav

en: Register
cs: Registrovat

en: Create a new user account.
cs: Vytvořit nový uživatelský účet.

en: Forgot password?
cs: Zapomněli jste heslo?

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Value
cs: Hodnota

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: content
cs: obsah

en: Development
cs: Vývoj

en: Groups
cs: Skupiny

en: Is
cs: Je

en: Group
cs: Skupina

en: Type
cs: Typ

en: Author
cs: Autor

en: Closed
cs: Zavřená

en: List
cs: Seznam

en: Subject
cs: Předmět

en: disabled
cs: vypnuto

en: Confirm
cs: Potvrdit

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Remove
cs: Odstranit

en: Description
cs: Popis

en: Language
cs: Jazyk

en: Delete group
cs: Smazat skupinu

en: Read more
cs: Číst dál

en: more
cs: více

en: Disable
cs: Vypnout

en: optional
cs: volitelné

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Administration
cs: Administrace

en: Comments
cs: Komentáře

en: Priority
cs: Priorita

en: Action
cs: Akce

en: On
cs: Zapnuto

en: Tags
cs: Štítky

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Content types
cs: Typy obsahu

en: Download
cs: Stáhnout

en: Version
cs: Verze

en: core
cs: jádro

en: view
cs: zobrazit

en: unpublished
cs: skryto

en: all
cs: vše

en: Edit
cs: Upravit

en: Date
cs: Datum

en: Search
cs: Hledat

en: None
cs: Žádné

en: Display settings
cs: Nastavení zobrazení

en: default
cs: výchozí

en: Number
cs: Číslo

en: Message
cs: Zpráva

en: Password
cs: Heslo

en: Country
cs: Země

en: Weight
cs: Váha

en: Variable
cs: Proměnná

en: Image
cs: Obrázek

en: Container
cs: Kontejner

en: Types
cs: Typy

en: Parent
cs: Nadřazený

en: Parents
cs: Rodiče

en: none
cs: žádné

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Go to previous page
cs: Přejít na předchozí stranu

en: Go to next page
cs: Přejít na další stranu

en: Book
cs: Kniha

en: Back
cs: Zpět

en: Field
cs: Pole

en: Label
cs: Popisek

en: Preview
cs: Náhled

en: Save
cs: Uložit

en: Help
cs: Nápověda

en: username
cs: uživatel

en: Default
cs: Výchozí

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Open
cs: Otevřené

en: Small
cs: Malý

en: Large
cs: Velký

en: Core
cs: Jádro

en: Time
cs: Čas

en: Add
cs: Přidat

en: View
cs: Zobrazit

en: Format
cs: Formát

en: Path
cs: Cesta

en: Vocabularies
cs: Slovníky

en: Modules
cs: Moduly

en: Manage
cs: Správa

en: Visible
cs: Viditelné

en: Teaser
cs: Úvodník

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: path
cs: cesta

en: Total
cs: Celkem

en: Components
cs: Komponenty

en: Upload
cs: Nahrát

en: type
cs: typ

en: Mail
cs: E-mail

en: User
cs: Uživatel

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: Configure
cs: Nastavení

en: file
cs: soubor

en: status
cs: stav

en: Error
cs: Chyba

en: Options
cs: Možnosti

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Create
cs: Vytvořit

en: Separator
cs: Oddělovač

en: Exclude
cs: Vyloučit

en: Horizontal
cs: Vodorovný

en: Vertical
cs: Svislý

en: Menu item
cs: Položka menu

en: All
cs: Vše

en: Active
cs: Aktivní

en: Done
cs: Hotovo

en: Post
cs: Příspěvek

en: Page title
cs: Název stránky

en: Block
cs: Blok

en: Page
cs: Stránka

en: Database
cs: databáze

en: Not found
cs: Nenalezeno

en: Module
cs: Modul

en: Off
cs: Vypnuto

en: Host
cs: Hostitel

en: Always
cs: Vždy

en: Never
cs: Nikdy

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Menu link
cs: Položka menu

en: To
cs: Komu

en: Custom
cs: Vlastní

en: Visibility
cs: Viditelnost

en: Roles
cs: Role

en: Comment
cs: Komentář

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Filter
cs: Filtr

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Last access
cs: Poslední přístup

en: Message type
cs: Typ zprávy

en: Message text
cs: Text zprávy

en: Field name
cs: Název pole

en: Fields
cs: Pole

en: Is not
cs: Není

en: Count
cs: Počet

en: Normal
cs: Normální

en: Warning
cs: Varování

en: active
cs: aktivní

en: %time ago
cs: před %time

en: Nodes
cs: Uzly

en: Authored by
cs: Autor

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Thumbnail
cs: Náhled

en: Details
cs: Detaily

en: Load
cs: Načíst

en: Processors
cs: Procesory

en: Phone
cs: Telefon

en: Address
cs: Adresa

en: State
cs: Stav

en: Desc
cs: Sestupně

en: Owner
cs: Vlastník

en: Recipient
cs: Příjemce

en: node
cs: uzel

en: General
cs: Obecné

en: Method
cs: Metoda

en: Table
cs: Tabulka

en: Events
cs: Události

en: Now
cs: Nyní

en: Start date
cs: Datum začátku

en: End date
cs: Datum konce

en: Configuration
cs: Nastavení

en: access content
cs: zobrazit obsah

en: Attributes
cs: Atributy

en: Select all
cs: Vybrat vše

en: First name
cs: Jméno

en: Last name
cs: Příjmení

en: Personal information
cs: Osobní informace

en: User login
cs: Přihlášení

en: Log in
cs: Přihlásit se

en: Class
cs: Třída

en: String
cs: Řetězec

en: External
cs: Externí

en: Users
cs: Uživatelé

en: Not installed
cs: Nenainstalován

en: Last
cs: Poslední

en: Save changes
cs: Uložit změny

en: Anonymous
cs: Anonym

en: Provider
cs: Poskytovatel

en: Uninstall
cs: Odinstalovat

en: Install
cs: Instalovat

en: Save and edit
cs: Uložit a upravit

en: Tools
cs: Nástroje

en: Clone
cs: Klonovat

en: Arguments
cs: Argumenty

en: Operator
cs: Operátor

en: Filters
cs: Filtry

en: Random
cs: Náhodný

en: Plain
cs: Obyčejný

en: Integer
cs: Celé číslo

en: Profile name
cs: Název profilu

en: Profile
cs: Profil

en: Clear cache
cs: Vyčistit cache

en: Close
cs: Zavřít

en: Edit group
cs: Upravit skupinu

en: Add group
cs: Přidat skupinu

en: Save settings
cs: Uložit nastavení

en: Original
cs: Původní

en: Function
cs: Funkce

en: Tracker
cs: Sledování příspěvků

en: Location name
cs: Název místa

en: Postal code
cs: PSČ

en: Collapsible
cs: Sbalitelné

en: Phone number
cs: Telefonní číslo

en: Logout
cs: Odhlásit

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: show
cs: zobrazit

en: Default language
cs: Výchozí jazyk

en: Size of textfield
cs: Velikost textového pole

en: Hidden
cs: Skryté

en: Root
cs: Kořen

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Show
cs: Ukázat

en: in
cs: v

en: Messages
cs: Zprávy

en: Tokens
cs: Tokeny

en: Add menu
cs: Přidat menu

en: Clear
cs: Vymazat

en: ‹ previous
cs: ‹ předchozí

en: next ›
cs: následující ›

en: update
cs: aktualizovat

en: Add new group
cs: Přidat novou skupinu

en: The changes have been saved.
cs: Změny byly uloženy.

en: Member for
cs: Účet existuje již

en: @time ago
cs: @time zpět

en: Front page
cs: Titulní stránka

en: Languages
cs: Jazyky

en: Topics
cs: Témata

en: Topic
cs: Téma

en: Allowed values list
cs: Seznam povolených hodnot

en: Available tokens
cs: Dostupné tokeny

en: Activity
cs: Aktivita

en: Create new revision
cs: Vytvořit novou revizi

en: First
cs: První

en: Select list
cs: Seznam

en: Posts
cs: Příspěvků

en: author
cs: autor

en: Revert
cs: Vrátit

en: Buttons
cs: Tlačítka

en: profile
cs: profil

en: Create new account
cs: Vytvořit nový účet

en: Role filter
cs: Filtr podle role

en: White
cs: Bílá

en: People
cs: Uživatelé

en: Blocked
cs: Zablokován

en: or
cs: nebo

en: Revision
cs: Revize

en: Missing
cs: Chybějící

en: Permissions
cs: Oprávnění

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: not active
cs: neaktivní

en: Reversed
cs: Obráceně

en: Changed
cs: Změněno

en: Date created
cs: Datum vytvoření

en: Completed
cs: Dokončené

en: @type: deleted %title.
cs: @type: smazáno %title.

en: Enter username
cs: Zadejte své uživatelské jméno

en: The username %name has not been activated or is blocked.
cs: Uživatelské jméno %name není aktivováno nebo je blokované.

en: Login attempt failed for %user.
cs: Neúspěšný pokus o přihlášení %user.

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: image
cs: obrázek

en: Themes
cs: Témata vzhledu

en: Translations
cs: Překlady

en: Join
cs: Připojit se

en: Unpublished
cs: Skryto

en: Loading...
cs: Načítání...

en: Content Type
cs: Typ obsahu

en: Read only
cs: Jen pro čtení

en: Tabs
cs: Záložky

en: Next page
cs: Následující stránka

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: Anonymous user
cs: Anonym

en: Apply
cs: Použít

en: Join group
cs: Připojit se ke skupině

en: Enter the terms you wish to search for.
cs: Zadejte hledaný termín.

en: Information
cs: Informace

en: Plugins
cs: Pluginy

en: Translated
cs: Přeloženo

en: Blocks
cs: Bloky

en: Menus
cs: Menu

en: Add vocabulary
cs: Přidat slovník

en: Add another item
cs: Přidat další položku

en: Search Index
cs: Index pro vyhledávání

en: Manage fields
cs: Správa polí

en: Remove field
cs: Odstranit pole

en: Decimal
cs: Desetinné číslo

en: Check boxes/radio buttons
cs: Zaškrtávací políčka/přepínače

en: Index
cs: Rejstřík

en: Permission
cs: Oprávnění

en: Hide
cs: Skrýt

en: Language code
cs: Kód jazyka

en: Authenticated user
cs: Přihlášený uživatel

en: Profiles
cs: Profily

en: Reply
cs: Odpovědět

en: You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
cs: Musíte zadat alespoň jedno klíčové slovo. Minimální počet znaků: @count.

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
cs: Opravdu se vrátit k revizi z data %revision-date?

en: Extension
cs: Přípona

en: Services
cs: Služby

en: Keys
cs: Klíče

en: Unavailable
cs: Nedostupné

en: Administrator
cs: Administrátor

en: Provided by
cs: Poskytováno

en: Available
cs: K dispozici

en: « first
cs: « první

en: last »
cs: poslední »

en: 1 user | @count users
cs[0]: @count uživatel
cs[1]: @count uživatelé
cs[2]: @count uživatelů

en: Switch user
cs: Přepnout uživatele

en: Execute PHP
cs: Spustit PHP

en: Enter some code. Do not use <code>&lt;?php ?&gt;</code> tags.
cs: Vložte nějaký kód. Nepoužívejte tagy <code>&lt;?php ?&gt;</code>.

en: Execute
cs: Vykonat

en: empty
cs: prázdné

en: Packages
cs: Balíky

en: Package
cs: Balík

en: Restore
cs: Obnova

en: Country code
cs: Kód země

en: Rebuild
cs: Znovu sestavit

en: Context
cs: Kontext

en: Offset
cs: Posun

en: Edit comment
cs: Upravit komentář

en: contains
cs: obsahuje

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
cs: Instrukce k nastavení hesla pro %name odeslány na %email.

en: Account
cs: Účet

en: Joined
cs: Připojen

en: Any
cs: Libovolný

en: Node count
cs: Počet uzlů

en: Field settings
cs: Nastavení pole

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Number of comments
cs: Počet komentářů

en: Content ID
cs: ID obsahu

en: Ordered list
cs: Číslovaný seznam

en: Unordered list
cs: Nečíslovaný seznam

en: About
cs: Popis

en: and
cs: a

en: Unpublish comment
cs: Skrýt komentář

en: Zone
cs: Časová zóna

en: field
cs: pole

en: Notification
cs: Oznámení

en: Regions
cs: Regiony

en: Target
cs: Cíl

en: Create @name
cs: Vytvořit @name

en: Save permissions
cs: Uložit práva

en: Effect
cs: Efekt

en: Error message
cs: Chybová zpráva

en: Add a new user
cs: Přidat nového uživatele

en: Entity type
cs: Typ entity

en: User roles
cs: Uživatelské role

en: User account
cs: Uživatelský účet

en: Main navigation
cs: Hlavní navigace

en: Generate
cs: Generovat

en: Supported
cs: Podporováno

en: Rebuild menu
cs: Znovu sestavit menu

en: Direction
cs: Směr

en: Display type
cs: Typ zobrazení

en: Address format
cs: Formát adresy

en: No content available.
cs: Žádný obsah není k dispozici.

en: Run cron
cs: Spustit cron

en: Run updates
cs: Spustit aktualizace

en: Is not one of
cs: Není jedním z

en: IP address
cs: IP adresa

en: Autocomplete matching
cs: Porovnávání s automatickým dokončováním

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: Autocomplete
cs: Automatické dokončování

en: Boolean
cs: Logická hodnota (Boolean)

en: Created on
cs: Vytvořeno v

en: Drupal version
cs: Drupal verze

en: Revision information
cs: Informace o revizi

en: User profiles
cs: Profily uživatelů

en: Root term
cs: Kořenový termín

en: Is one of
cs: Jeden z

en: Uses
cs: Použití

en: Is empty (NULL)
cs: Je prázdný (NULL)

en: not empty
cs: není prázdný

en: Search index
cs: Index pro vyhledávání

en: The size of the file.
cs: Velikost souboru.

en: Menu links
cs: Odkazy menu

en: Finished with an error.
cs: Dokončeno s chybou.

en: Execute PHP Code
cs: Spustit vlastní PHP kód

en: Theme registry
cs: Registr témat vzhledu

en: Publish comment
cs: Zveřejnit komentář

en: Legend
cs: Legenda

en: Add link
cs: Přidat položku

en: form
cs: formulář

en: No results
cs: Žádné výsledky

en: Current date
cs: Aktuální datum

en: Invalid input
cs: Neplatný vstup

en: Simple separator
cs: Jednoduchý oddělovač

en: Is all of
cs: Všech

en: Is none of
cs: Není žádný z

en: not
cs: ne

en: Break lock
cs: Zrušit zámek

en: Default site language
cs: Výchozí jazyk webu

en: Dropdown
cs: Rozevírací

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: Placeholder
cs: Zástupný řetězec

en: - All -
cs: - Vše -

en: Compact
cs: Kompaktní

en: Fieldset
cs: Sada polí

en: Allow multiple values
cs: Povolit více hodnot

en: Machine-readable name
cs: Strojově čitelný název

en: Publishing status
cs: Stav zveřejnění

en: Link ID
cs: ID odkazu

en: Drag to re-order
cs: Pro přeskupení přetáhněte myší

en: The installation has encountered an error.
cs: Při instalaci nastala chyba.

en: HTML filter
cs: HTML filtr

en: Copy of the revision from %date.
cs: Kopie revize z %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
cs: @type: vrácena revize %title %revision.

en: Post settings
cs: Nastavení posílání příspěvků

en: Add content type
cs: Přidat typ obsahu

en: Minimum word length to index
cs: Minimální délka slova k indexaci

en: The number of characters a word has to be to be indexed. A lower setting means better search result ranking, but also a larger database. Each search query must contain at least one keyword that is this size (or longer).
cs: Počet znaků, které musí mít slovo, aby bylo indexováno. Nižší číslo znamená lepší výsledky hledání, ale větší databázi. Každý vyhledávací dotaz musí obsahovat alespoň jedno slovo této délky (nebo delší).

en: Simple CJK handling
cs: Zpracování Simple CJK

en: No modules selected.
cs: Nejsou vybrány žádné moduly.

en: Cron ran successfully.
cs: Cron byl úspěšně spuštěn.

en: No modules are available to uninstall.
cs: Žádné moduly pro odinstalaci nejsou k dispozici

en: Powered by Drupal
cs: Běží na Drupalu

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Base name
cs: Základní jméno

en: Multiple terms
cs: Více termínů

en: Indexed
cs: Indexováno

en: Author name
cs: Jméno autora

en: Minimum word length
cs: Minimální délka slova

en: More like this
cs: Více jako toto

en: Flush all caches
cs: Vyprázdnit veškerou mezipaměť

en: Group name (a-z, 0-9, _)
cs: Název skupiny (a-z, 0-9, _)

en: Add new group: you need to provide a group name.
cs: Přidat novou skupinu: musíte zadat název skupiny.

en: Field group label
cs: Popisek skupiny polí

en: New field
cs: Nové pole

en: Breadcrumbs
cs: Drobečková navigace

en: Show links
cs: Zobrazit odkazy

en: Status messages
cs: Stavové zprávy

en: Current revision
cs: Aktuální revize

en: Example: image_gallery
cs: Příklad: image_gallery

en: User information
cs: Informace o uživateli

en: Published status
cs: Status zveřejnění

en: The message text
cs: Text zprávy

en: Cancel account
cs: Zrušit účet

en: Dependencies
cs: Závislosti

en: Destinations
cs: Umístění

en: Not restricted
cs: Není omezeno

en: Edit URL
cs: Upravit URL

en: Date changed
cs: Datum změny

en: Field types
cs: Typy polí

en: Main page content
cs: Obsah hlavní stránky

en: Default country
cs: Výchozí země

en: (active tab)
cs: (aktivní záložka)

en: Only the listed pages
cs: Jen uvedené stránky

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
cs: Zadejte stránky použitím jejich cest. Na každý řádek zadejte jednu cestu. Znak '*' je zástupný znak. Cesta může být například %blog pro stránku blogu nebo %blog-wildcard pro každý osobní blog. %front je úvodní stránka.

en: Full comment
cs: Celý komentář

en: Save comment
cs: Uložit komentář

en: Hide summary
cs: Skrýt souhrn

en: Edit summary
cs: Upravit souhrn

en: Manage display
cs: Správa zobrazení

en: Update style
cs: Aktualizovat styl

en: Add effect
cs: Přidat efekt

en: Machine name: @name
cs: Strojový název: @name

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
cs: Chybný strojově čitelný název. Zadejte název jiný než je %invalid.

en: Delete selected content
cs: Smazat

en: Deleted @count posts.
cs: Smazáno @count příspěvků.

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
cs[0]: Opravdu chcete smazat tuto položku?
cs[1]: Opravdu chcete smazat tyto položky?

en: Revision log message
cs: Zpráva o revizi do logu

en: Full content
cs: Plný obsah

en: Find and manage content.
cs: Hledat a spravovat obsah.

en: Tools that enhance the user interface.
cs: Nástroje rozšiřující uživatelské rozhraní.

en: No people available.
cs: Žádní lidé nejsou k dispozici.

en: An administrator created an account for you at [site:name]
cs: Administrátor pro vás vytvořil účet na webu [site:name]

en: Find and manage people interacting with your site.
cs: Hledat a administrovat uživatele webu.

en: The postal code.
cs: PSČ

en: Entity ID
cs: ID entity

en: Add custom block
cs: Přidat vlastní blok

en: Alt
cs: Popisek (Alt)

en: Is not empty (NOT NULL)
cs: Není prázdný (NOT NULL)

en: No tokens available.
cs: Nejsou dostupné žádné tokeny.

en: Click a token to insert it into the field you've last clicked.
cs: Klikněte na token pro jeho vložení do pole, do kterého jste klikli naposledy.

en: Translation source node
cs: Zdrojový uzel překladu

en: List of the currently available tokens on this site
cs: Seznam aktuálně dostupných tokenů na tomto webu

en: Provides a user interface for the Token API and some missing core tokens.
cs: Poskytuje uživatelské rozhraní pro Token API a některé chybějící základní tokeny.

en: Insert this token into your form
cs: Vložit token do formuláře

en: First click a text field to insert your tokens into.
cs: Nejprve klikněte do textového pole, do kterého chcete tokeny vložit.

en: Requires locale.module
cs: Vyžaduje modul locale.module

en: Current page
cs: Aktuální stránka

en: Previous page
cs: Předchozí stránka

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
cs: Změňte pořadí řádků pomocí číselné váhy místo přetažení myší.

en: Edit permissions
cs: Upravit oprávnění

en: The explanation of the most recent changes made to the node.
cs: Vysvětlení nejnovějších změn provedených v uzlu.

en: The title of the current page.
cs: Nadpis aktuální stránky.

en: The URL of the current page.
cs: URL aktuální stránky.

en: The page number of the current page when viewing paged lists.
cs: Číslo aktuální stránky při prohlížení stránkovaných seznamů.

en: The %element-title is using the following invalid tokens: @invalid-tokens.
cs: Element %element-title používá následující neplatné tokeny: @invalid-tokens.

en: The source node for this current node's translation set.
cs: Zdrojový uzel aktuální sady překladu uzlu.

en: Account cancellation URL
cs: URL pro zrušení účtu

en: The URL of the confirm delete page for the user account.
cs: URL stránky pro potvrzení smazání uživatelského účtu.

en: One-time login URL
cs: URL jednorázového přihlášení.

en: The URL of the one-time login page for the user account.
cs: URL stránky pro jednorázové přihlášení uživatele.

en: Tokens related to menu links.
cs: Tokeny související s odkazy menu.

en: The unique ID of the menu link.
cs: Unikátní ID odkazu menu.

en: The title of the menu link.
cs: Nadpis odkazu menu.

en: The URL of the menu link.
cs: URL odkazu menu.

en: The menu link's parent.
cs: Nadřazená položka odkazu menu.

en: Tokens related to the current page request.
cs: Tokeny související s požadavkem na aktuální stránku.

en: Page number
cs: Číslo stránky

en: The book page associated with the node.
cs: Stránka knihy asociovaná s uzlem.

en: The menu link for this node.
cs: Odkaz v menu pro tento uzel.

en: Bulk update
cs: Hromadná aktualizace

en: Profile types
cs: Typy profilů

en: Query type
cs: Typ dotazu

en: New field name
cs: Nový název pole

en: View mode
cs: Režim zobrazení

en: Save and publish
cs: Uložit a zveřejnit

en: Post comments
cs: Psát komentáře

en: Text Formats
cs: Textové formáty

en: Install new module
cs: Instalovat nové moduly

en: Install new theme
cs: Instalovat nové téma

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
cs: Spravovat uživatelské účty, role a oprávnění.

en: The menu link's root.
cs: Kořen odkazu menu.

en: Available countries
cs: Dostupné země

en: If no countries are selected, all countries will be available.
cs: Pokud nejsou zvoleny žádné státy, budou dostupné všechny.

en: Weight for @title
cs: Váha pro @title

en: Weight for row @number
cs: Váha pro řádek @number

en: Allowed values list: invalid input.
cs: Povolený seznam hodnot: neplatný vstup.

en: Allowed values list: some values are being removed while currently in use.
cs: Seznam povolených hodnot: některé z aktuálně používaných hodnot budou odstraněny.

en: Footer menu
cs: Menu patičky

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Add new view
cs: Přidat nový pohled

en: The extension of the file.
cs: Přípona souboru.

en: Tokens related to the current date and time.
cs: Tokeny související s aktuálním datem a časem.

en: The URL of the @entity.
cs: URL @entity.

en: The content type of the node.
cs: Typ obsahu uzlu.

en: Tokens related to content types.
cs: Tokeny související s typy obsahu.

en: The name of the content type.
cs: Název typu obsahu.

en: The unique machine-readable name of the content type.
cs: Unikátní, strojově čitelný název typu obsahu.

en: The optional description of the content type.
cs: Volitený popis typu obsahu.

en: The number of nodes belonging to the content type.
cs: Počet uzlů zadaného typu obsahu.

en: The URL of the content type's edit page.
cs: URL editační stránky typu obsahu.

en: The URL of the taxonomy term's edit page.
cs: URL editační stránky termínu taxonomie.

en: The unique machine-readable name of the vocabulary.
cs: Strojově čitelný název slovníku.

en: The URL of the vocabulary's edit page.
cs: URL editační stránky slovníku.

en: The specific argument of the current page (e.g. 'arg:1' on the page 'node/1' returns '1').
cs: Specifický argument aktuální stránky (např. 'arg:1' na stránce 'node/1' vrátí '1').

en: Tokens related to URLs.
cs: Tokeny související s URL.

en: Relative URL
cs: Relativní URL

en: The relative URL.
cs: Relativní URL.

en: Absolute URL
cs: Absolutní URL

en: The absolute URL.
cs: Absolutní URL.

en: Tokens related to menus.
cs: Tokeny související s menu.

en: The unique machine-readable name of the menu.
cs: Unikátní, strojově čitelný název menu.

en: The optional description of the menu.
cs: Volitený popis menu.

en: Menu link count
cs: Počet odkazů menu

en: The number of menu links belonging to the menu.
cs: Počet odkazů patřících do menu.

en: The URL of the menu's edit page.
cs: URL editační stránky menu.

en: The menu of the menu link.
cs: Menu odkazu položky v menu.

en: The URL of the menu link's edit page.
cs: URL editační stránky odkazu menu.

en: The %element-title must contain as most one token. | The %element-title must contain at most @count tokens.
cs[0]: Element %element-title může obsahovat nejvýše jeden token.
cs[1]: Element %element-title může obsahovat nejvýše @count tokeny.
cs[2]: Element %element-title může obsahovat nejvýše @count tokenů.

en: Content access
cs: Přistup k obsahu

en: <p class="fieldgroup-help">Fields can be dragged into groups with unlimited nesting. Each fieldgroup format comes with a configuration form, specific for that format type.<br />Note that some formats come in pair. These types have a html wrapper to nest its fieldgroup children. E.g. Place accordion items into the accordion, vertical tabs in vertical tab group and horizontal tabs in the horizontal tab group. There is one exception to this rule, you can use a vertical tab without a wrapper when the additional settings tabs are available. E.g. node forms.</p>
cs: <p class="fieldgroup-help">Pole mohou být přetahována do skupin s neomezeným vnořováním. Každý formát skupiny má svůj formulář nastavení, specifický pro daný typ formátu.<br />Uvědomte si, že některé formáty jdou v párech. Tyto typy mají html obal k zanoření potomků. Například umístěte položky accordionu do accordionu, položky vertikálních tabů do skupiny vertikálních tabů a položky horizontálních tabů do skupiny horizontálních tabů. Existuje jediná výjimka z tohoto pravidla: můžete použít položku vertikálních tabů bez obalovací skupiny, pokud jsou k dispozici jiné taby nastavení, například z formuláře uzlu.</p>

en: If selected, users can enter multiple values in the form of 1+2+3 (for OR) or 1,2,3 (for AND).
cs: Pokud je zvoleno, uživatelé mohou zadat více hodnot ve tvaru 1+2+3 (pro OR) nebo 1,2,3 (pro AND).

en: Master
cs: Nadřízené

en: User limit
cs: Limit uživatele

en: The user roles associated with the user account.
cs: Uživatelské role spojené s uživatelským účtem.

en: Brief URL
cs: Krátká URL

en: The URL without the protocol and trailing backslash.
cs: URL bez protokolu a koncového lomítka.

en: Tokens related to arrays of strings.
cs: Tokeny související s poli řetězců.

en: The first element of the array.
cs: První prvek pole.

en: The last element of the array.
cs: Poslední prvek pole.

en: The number of elements in the array.
cs: Počet prvků v poli.

en: The array reversed.
cs: Pole v opačném pořadí.

en: The array of keys of the array.
cs: Pole klíčů pole.

en: Imploded
cs: Spojené

en: The values of the array joined together with a custom string in-between each value.
cs: Hodnoty pole spojené dohromady vlastním řetězcem mezi každou hodnotou.

en: Aggregation type
cs: Typ agregace

en: Appears in: @bundles.
cs: Objevuje se v: @bundles.

en: A date in '@type' format. (%date)
cs: Datum ve formátu '@type'. (%date)

en: The root term of the taxonomy term.
cs: Kořenový termín termínu taxonomie.

en: File byte size
cs: Velikost souboru v bytech

en: The size of the file, in bytes.
cs: Velikost souboru v bytech.

en: A random number from 0 to @max.
cs: Náhodné číslo od 0 do @max.

en: A random hash. The possible hashing algorithms are: @hash-algos.
cs: Náhodný hash. Možné hashovací algoritmy jsou: @hash-algos.

en: An autocomplete text field.
cs: Textové pole s automatickým dokončováním.

en: Display the label of the referenced entities.
cs: Zobrazit popisek odkazovaných entit.

en: Link label to the referenced entity
cs: Zobrazit popisek jako odkaz na entitu

en: @name field is required.
cs: Pole @name je povinné.

en: No tokens available
cs: Nejsou dostupné žádné tokeny.

en: Unaliased URL
cs: URL bez aliasu

en: The unaliased URL.
cs: URL bez aliasu.

en: The specific value of the array.
cs: Specifická hodnota pole.

en: The list of available tokens that can be used in e-mails is provided below.
cs: Seznam dostupných tokenů, které mohou být použity v e-mailech, je uveden níže.

en: Database settings
cs: Nastavení databáze

en: Manage form display
cs: Správa formuláře

en: Full HTML
cs: Plné HTML

en: The base name of the file.
cs: Základní jméno souboru.

en: This field supports tokens.
cs: Toto pole podporuje tokeny.

en: Browse available tokens.
cs: Procházet dostupné tokeny.

en: The referenced entity
cs: Odkazovaná entita

en: Text value
cs: Textová hodnota

en: Briefly describe the changes you have made.
cs: Stručně popsat provedené změny.

en: Installation profile
cs: Instalační profil

en: Save and manage fields
cs: Uložit a spravovat pole

en: View profile
cs: Zobrazit profil

en: Reference type
cs: Typ reference

en: Add a new role
cs: Přidat novou roli

en: You have unsaved changes.
cs: Máte neuložené změny.

en: @type %info has been created.
cs: @type %info byl vytvořen.

en: @type %info has been updated.
cs: @type %info byl aktualizován.

en: @type: added %info.
cs: @type: přidáno %info.

en: @type: updated %info.
cs: @type: aktulizováno %info.

en: Type of item to reference
cs: Typ položky pro referenci

en: Reference method
cs: Způsob reference

en: Unlimited number of files can be uploaded to this field.
cs: Do tohoto pole může být nahráno neomezené množství souborů.

en: Save and keep published
cs: Uložit a ponechat publikované

en: Save and unpublish
cs: Uložit a odpublikovat

en: Save as unpublished
cs: Uložit jako nezveřejněné

en: Save and keep unpublished
cs: Uložit a ponechat nepublikované

en: Display the ID of the referenced entities.
cs: Zobrazit ID odkazovaných entit.

en: The referenced entity (%type: %id) does not exist.
cs: Odkazovaná entita (%type: %id) neexistuje.

[ctx: Sort order]
en: Order
cs: Pořadí

en: Custom block library
cs: Knihovna vlastních bloků

en: One file only. | Maximum @count files.
cs[0]: Pouze jeden soubor.
cs[1]: Maximálně @count souborů.

en: Reset your password
cs: Obnovení vašeho hesla

en: Configuration type
cs: Typ konfigurace

[ctx: Entity type group]
en: Content
cs: Obsah

en: Plugin ID
cs: ID pluginu

en: Username or email address
cs: Uživatelské jméno nebo e-mailová adresa

en: Site header
cs: Hlavička webu

en: The message UUID.
cs: UUID zprávy

en: @label referenced from @field_name
cs: @label odkazovaný z @field_name

en: Add contact form
cs: Přidat kontaktní formulář

en: Allowed types: @extensions.
cs: Povolené typy: @extensions.

en: Install and set as default
cs: Nainstalovat a nastavit jako výchozí

en: Target UUID
cs: Cílové UUID

en: Publish status
cs: Stav zveřejnění

en: Images larger than <strong>@max</strong> pixels will be resized.
cs: Obrázky větší než <strong>@max</strong> pixelů budou zmenšeny.

en: Submitted by @author_name on @date
cs: Napsal uživatel @author_name dne @date

en: @entity using @field_name
cs: @entity používající @field_name

en: Relate each @entity with a @field_name set to the @label.
cs: Propojí každou entitu @entity, která má nastavené pole @field_name na @label.

en: Static caches
cs: Statická mezipaměť

en: Documentation D8
cs: Dokumentace D8

en: Flush Css and Javascript
cs: Vyprázdnit CSS a JavaScript

en: List changes
cs: Seznam změn

en: CSS and JavaScript cache cleared.
cs: Mezipaměť CSS a JavaScriptu vyčištěna.

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
cs: %type: @message v %function (řádek %line souboru %file).

en: User account menu
cs: Menu uživatelského účtu

en: Basic block
cs: Základní blok

en: A basic block contains a title and a body.
cs: Základní blok obsahuje nadpis a text.

en: Basic HTML
cs: Základní HTML

en: Restricted HTML
cs: Omezené HTML

en: @size limit.
cs: Limit @size.

en: Send password reset instructions via email.
cs: Poslat e-mailem instrukce k obnovení hesla.

en: Account cancellation request for [user:display-name] at [site:name]
cs: Žádost na zrušení uživatelského účtu [user:display-name] na webu [site:name]

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
cs: Náhradní přihlašovací informace pro uživatele [user:display-name] na webu [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name]
cs: Podrobnosti uživatelského účtu [user:display-name] na webu [site:name]

en: [user:display-name],
    
    Thank you for registering at [site:name]. Your application for an account is currently pending approval. Once it has been approved, you will receive another email containing information about how to log in, set your password, and other details.
    
    
    --  [site:name] team
cs: [user:display-name],
    
    děkujeme za registraci na webu [site:name]. Vaše žádost o uživatelský účet nyní čeká na schválení. Jakmile bude schválena, obdržíte další e-mail obsahující informace týkající se přihlášení, nastavení hesla a dalších podrobností.
    
    
    --  Tým [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (pending admin approval)
cs: Podrobnosti uživatelského účtu [user:display-name] na webu [site:name] (čeká na schválení)

en: [user:display-name],
    
    Your account at [site:name] has been activated.
    
    You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:account-name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
cs: [user:display-name],
    
    Váš uživatelský účet na webu [site:name] byl aktivován. Můžete se nyní přihlásit kliknutím na následující odkaz, nebo jeho vložením do adresy internetového prohlížeče:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Tento odkaz pro přihlášení může být použit pouze jedenkrát a zavede vás na stránku, na které si budete moci nastavit své heslo.
    
    Jakmile si změníte heslo, můžete se nadále přihlašovat na stránce [site:login-url], kde použijete:
    
    uživatelské jméno: [user:account-name]
    heslo: vaše heslo
    
    -- Tým [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (approved)
cs: Podrobnosti uživatelského účtu [user:display-name] na webu [site:name] (schválen)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (blocked)
cs: Podrobnosti uživatelského účtu [user:display-name] na webu [site:name] (zablokován)

en: [user:display-name],
    
    Your account on [site:name] has been canceled.
    
    --  [site:name] team
cs: [user:display-name],
    
    Váš uživatelský účet na webu [site:name] byl zrušen. 
    
    -- Tým [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (canceled)
cs: Podrobnosti uživatelského účtu [user:display-name] na webu [site:name] (zrušeno)

en: [user:display-name],
    
    A request to reset the password for your account has been made at [site:name].
    
    You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password. It expires after one day and nothing will happen if it's not used.
    
    --  [site:name] team
cs: Zpráva pro uživatele [user:display-name]
    
    Na [site:name] byl uskutečněn požadavek na obnovení hesla k vašemu účtu.
    
    Můžete se nyní přihlásit kliknutím na následující odkaz, nebo jeho vložením do adresy internetového prohlížeče:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Tento odkaz pro přihlášení může být použit pouze jedenkrát a zavede vás na stránku, na které si budete moci nastavit své heslo. Platnost odkazu vyprší za jeden den.
    
    --  Tým [site:name]

en: [user:display-name],
    
    A site administrator at [site:name] has created an account for you. You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
cs: [user:display-name],
    
    administrátor webu [site:name] pro vás vytvořil uživatelský účet. Můžete se nyní přihlásit kliknutím na následující odkaz, nebo jeho vložením do adresy internetového prohlížeče:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Tento odkaz pro přihlášení může být použit pouze jedenkrát a zavede vás na stránku, na které si budete moci nastavit své heslo.
    
    Jakmile si změníte heslo, můžete se nadále přihlašovat na stránce [site:login-url], kde použijete:
    
    uživatelské jméno: [user:name]
    heslo: vaše heslo
    
    -- Tým [site:name]

en: [user:display-name],
    
    Thank you for registering at [site:name]. You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
cs: [user:display-name],
    
    děkujeme za registraci na webu [site:name]. Můžete se nyní přihlásit kliknutím na následující odkaz, nebo jeho vložením do adresy internetového prohlížeče:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Tento odkaz pro přihlášení může být použit pouze jedenkrát a zavede vás na stránku, na které si budete moci nastavit své heslo.
    
    Jakmile si změníte heslo, můžete se nadále přihlašovat na stránce [site:login-url], kde použijete:
    
    uživatelské jméno: [user:name]
    heslo: vaše heslo
    
    -- Tým [site:name]

en: Find and manage content
cs: Najít a spravovat obsah

en: Name or email contains
cs: Jméno nebo email obsahuje

en: Uninstall module
cs: Odinstalovat modul

en: Change records for Drupal core
cs: Záznamy změn pro jádro systému Drupal

en: D8 API documentation
cs: Dokumentace rozhraní API D8

[ctx: Address label]
en: Street address
cs: Ulice

[ctx: Address label]
en: Street address line 2
cs: Ulice (druhý řádek)

[ctx: Address label]
en: Company
cs: Společnost

[ctx: Address label]
en: Contact name
cs: Jméno

[ctx: Address label]
en: Postal code
cs: PSČ

[ctx: Address label]
en: City
cs: Město / Obec
