Open Social (8.x-1.0-alpha6) - en to ne translation catalogue (224 entries)

en: Forms
ne: फारमहरु

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Images
ne: तस्विरहरु

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: enabled
ne: सक्षम पारिएको

en: delete
ne: हटाउनुस

en: title
ne: शिर्षक

en: value
ne: मान

en: Status
ne: अवस्था

en: Register
ne: दर्ता

en: Create a new user account.
ne: नयाँ प्रयोगकर्ताको खाता बनाउनुहोस्।

en: Forgot password?
ne: पासवर्ड बिर्सिनुभयो ?

en: E-mail
ne: ई-मेल

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Value
ne: मान

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: content
ne: विषयवस्तु

en: Development
ne: विकास

en: Groups
ne: समूह

en: Group
ne: समूह

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Closed
ne: बन्द गरिएको

en: List
ne: सूचि

en: Subject
ne: विषय

en: disabled
ne: अक्षम बनाइएको

en: Confirm
ne: पुष्टि गर्नुहोस्

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Read more
ne: थप पढ्नुहोस्

en: more
ne: धेरै

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Action
ne: कारवाही

en: On
ne: माथि

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: Version
ne: संस्करण

en: view
ne: दृश्य

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Message
ne: सन्देश

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Weight
ne: वजन

en: Types
ne: प्रकार

en: Parent
ne: मूल

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Go to previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to next page
ne: अर्को पृष्ठमा जानुहोस्

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Book
ne: पुस्तक

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Update
ne: अपडेट

en: Open
ne: खोल्नुहोस्

en: Time
ne: समय

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: View
ne: दृश्य

en: URL
ne: यूआरएल

en: Path
ne: मार्ग

en: Modules
ne: मोड्यूलहरू

en: Region
ne: क्षेत्र

en: Visible
ne: दृश्यात्मक

en: Menu
ne: मेनु

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: Text
ne: अक्षर

en: ID
ne: परिचय

en: Upload
ne: अपलोड

en: type
ne: प्रकार

en: Mail
ne: पत्र

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: file
ne: फ़ाइल

en: status
ne: स्थिति

en: Error
ne: त्रुटि

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Create
ne: सिर्जना

en: All
ne: सबै

en: Active
ne: सक्रिय

en: Done
ne: भयो

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Database
ne: डेटाबेस

en: Drupal
ne: ड्रूपल

en: Host
ne: होस्ट

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: To
ne: लाई

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Visibility
ne: दर्शनीयता

en: Roles
ne: भूमिका

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Last access
ne: अन्तिम पटक प्रवेश गरेको

en: Field name
ne: क्षेत्र को नाम

en: Count
ne: गन्नुहोस

en: Normal
ne: साधारण

en: Warning
ne: चेतावनी

en: active
ne: सक्रिय

en: %time ago
ne: %time अगाडी

en: Authored by
ne: लेखक

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: Maximum
ne: अधिकतम

en: Details
ne: विस्तृत

en: Recipient
ne: प्रापक

en: node
ne: नोड

en: Table
ne: तालिका

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: User login
ne: प्रयोगकर्ताको प्रवेश

en: Log in
ne: लग-ईन गर्नुहोस

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: Not installed
ne: इन्सटल भएको छैन

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: Provider
ne: प्रदान गर्नेवाला

en: Uninstall
ne: हटाउनु

en: Save and edit
ne: बचत गरेर सम्पादन गर्नुहोस्

en: Clone
ne: प्रतिरूप

en: Integer
ne: पूर्ण संख्या

en: Profile
ne: व्यक्तिविवरण

en: Save settings
ne: निर्धारणहरू बचत गर्नुस

en: Original
ne: असली

en: Tracker
ne: ट्रैकर/ खोजी

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Hidden
ne: लुकेको

en: Show
ne: देखाउनुहोस्

en: Messages
ne: सन्देशहरू

en: Add menu
ne: मेनु थप्नुहोस्

en: Clear
ne: सफा

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: Member for
ne: सदस्यता समय

en: @time ago
ne: @time पूर्व

en: Front page
ne: मुख्य पृष्ठ

en: Languages
ne: भाषाहरू

en: Topics
ne: विषय

en: Topic
ne: विषय

en: Activity
ne: गतिविधि

en: Create new account
ne: नयाँ खाता बनाउनुहोस्।

en: Info
ne: जानकारी

en: People
ne: व्‍यक्तिहरू

en: Blocked
ne: अवरुद्ध

en: Revision
ne: संशोधन

en: Permissions
ne: अनुमति

en: Installed
ne: स्थापित गरिएको

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: image
ne: तस्विर

en: Themes
ne: आवरणहरू

en: Tabs
ne: ट्याबहरू

en: Next page
ne: अर्को पृष्ठ

en: Default value
ne: पूर्वनिर्धारित मान

en: Enter the terms you wish to search for.
ne: तपाईँले खोज्न चाहनुभएको शब्द हाल्नुहोस।

en: Blocks
ne: ब्लक

en: Menus
ne: मेनु

en: Minimum
ne: न्युनतम

en: Index
ne: सूची

en: Permission
ne: अनुमति

en: Hide
ne: लुकाउनुहोस्

en: Language code
ne: भाषा संकेत

en: Administrator
ne: मुख्य प्रबन्धक

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »

en: 1 user | @count users
ne[0]: १ प्रयोगकर्ता
ne[1]: @count प्रयोगकर्ता

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: Account
ne: खाता

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: About
ne: बारेमा

en: and
ne: र

en: 1
ne: १

en: Error message
ne: त्रुटि भएको सन्देश

en: User account
ne: प्रयोगकर्ताको खाता

en: Main navigation
ne: मुख्य नेभिगेशन

en: Direction
ne: दिशा

en: Primary tabs
ne: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
ne: माध्यमिक ट्याबहरू

en: Boolean
ne: सही वा गलत

en: Bundle
ne: पोका

en: The size of the file.
ne: फाईलको आकार

en: form
ne: फाराम

en: Pagination
ne: पृष्ठांकन

en: No modules are available to uninstall.
ne: अनइन्स्टल गर्नको लागि कुनै मोड्युल उपलब्ध छैन

en: Powered by Drupal
ne: ड्रुपलबाट संचालित

en: « First
ne: « पहिलो

en: Show links
ne: लिंक देखाउनुहोस

en: Dependencies
ne: आश्रित

en: Main page content
ne: मुख्य पृष्ठको विषयवस्तु

en: Full comment
ne: पुरा कमेन्ट

en: Save comment
ne: कमेन्ट सेभ गर्नुहोस्

en: Full content
ne: पुरा सामग्री

en: Previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठ

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या

en: View mode
ne: हेर्ने शैली

en: Text Formats
ne: पाठ ढाँचाहरू

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
ne: प्रयोगकर्ताको खाता, भूमिका र अनुमतिको व्यवस्थापन गर्नुहोस

en: Site branding
ne: साइट ब्रान्डिङ

en: Username or email address
ne: प्रयोगकर्ता नाम वा इमेल ठेगाना

en: Submitted by @author_name on @date
ne: @author_name द्वारा @date मा पेश गरिएको

en: Primary admin actions
ne: प्राथमिक व्यवस्थापकीय कार्यहरू

en: User account menu
ne: प्रयोगकर्ता खाता मेनु
