Social Auth (4.1.0) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: User
ca: Usuari

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Created
ca: Creat

en: Role
ca: Rol

en: Provider
ca: Proveïdor

en: Changed
ca: Canviat

en: Additional data
ca: Dades addicionals

en: Plugin ID
ca: ID del connector

en: Broken/Missing
ca: Trencat/Perdut

en: There are no @label yet.
ca: Encara no hi ha cap @label.
