Social Auth (4.1.1) - en to eu translation catalogue (20 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Reset
eu: Garbitu

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: ID
eu: IDa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Created
eu: Sortua

en: All
eu: Guztiak

en: Desc
eu: Beheraka

en: Role
eu: Rol

en: Provider
eu: Hornitzailea

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
