Social Auth (4.1.1) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Reset
hr: Poništi

en: Default
hr: Zadano

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: User
hr: Korisnik

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Created
hr: Stvoreno

en: All
hr: Svi

en: Desc
hr: Silazno

en: Role
hr: Uloga

en: Provider
hr: Pružatelj

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
