Social Auth (4.1.1) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: Default
os: Æнæивд
