Social Auth (4.1.2) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Default
cs: Výchozí

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: User
cs: Uživatel

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Created
cs: Vytvořeno

en: All
cs: Vše

en: Desc
cs: Sestupně

en: Provider
cs: Poskytovatel

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Changed
cs: Změněno

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Plugin ID
cs: ID pluginu

en: Broken/Missing
cs: Rozbitý/chybějící
