Social Auth (4.1.2) - en to hu translation catalogue (32 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Advanced settings
hu: Haladó beállítások

en: ID
hu: Azonosító

en: User
hu: Felhasználó

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Created
hu: Létrehozva

en: All
hu: Mind

en: Desc
hu: Csökk

en: Role
hu: Szerepkör

en: Provider
hu: Szolgáltató

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Changed
hu: Módosítva

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Social
hu: Közösségi

en: Asc
hu: Növ

en: Unknown error.
hu: Ismeretlen hiba.

en: Additional data
hu: További adat

en: Plugin ID
hu: A bővítmény azonosítója

en: Broken/Missing
hu: Sérült/Hiányzó

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.

en: Integrations
hu: Integrációk

en: Social Auth Login
hu: Bejelentkezés közösségi hálózat hitelesítésével

en: There are no @label yet.
hu: Még nincs @label.

en: Login failed. Invalid OAuth2 state.
hu: Sikertelen bejelentkezés. Érvénytelen OAuth2 állapot.
