Social Auth (4.2.0-beta1) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Reset
ast: Reafitar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos

en: User
ast: Usuariu

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: Created
ast: Fechu

en: All
ast: Too

en: Role
ast: Rol
