Social Auth (4.2.0-beta1) - en to et translation catalogue (22 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Reset
et: Tühista

en: Default
et: Vaikimisi

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: User
et: Kasutaja

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Created
et: Loodud

en: All
et: Kõik

en: Desc
et: Kahanev

en: Role
et: Roll

en: Provider
et: Teenusepakkuja

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Changed
et: Muudetud

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Asc
et: Kasvav

en: Plugin ID
et: Plugina ID

en: Broken/Missing
et: Katki/Puudu
