Social Auth (4.2.0-beta1) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: ID
mr: आय डी

en: User
mr: सदस्य

en: Created
mr: प्रकाशन

en: All
mr: सर्व

en: Provider
mr: प्रदाता

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
