Social Auth (4.2.0-beta1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Advanced settings
my: အဆင့်မြင့် အထိန်းအချုပ်များ

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: - All -
my: - အားလုံး -
