Social Auth (4.2.0-beta1) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Default
ps: تلواله

en: Advanced settings
ps: پرمخ تللی امستنې

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی

en: All
ps: ټول

en: Role
ps: ونډه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
