Social Auth (4.2.0-beta1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: User
ta: பயனாளர்
