Social Auth itsme (8.x-1.0) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Email
de: E-Mail

en: Client ID
de: Client-ID

en: Phone
de: Telefonnummer

en: Address
de: Adresse

en: Profile
de: Profil

en: Production
de: Produktion

en: You could not be authenticated.
de: Sie konnten nicht authentifiziert werden.

en: Scopes for API call
de: Daten für den API-Abruf

en: Scopes to be requested
de: Über die API abzufragende Daten
