Social Auth itsme (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Email
tr: E-posta

en: Phone
tr: Telefon

en: Address
tr: Adres

en: Profile
tr: Profil

en: Token
tr: Simge

en: Production
tr: Üretim

en: Social
tr: Sosyal
