Social Auth itsme (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Phone
vi: Điện thoại

en: Address
vi: Địa chỉ

en: Profile
vi: Hồ sơ người dùng

en: Production
vi: Sản phẩm
