Social Auth itsme (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Email
et: E-kiri

en: Phone
et: Telefon

en: Address
et: Aadress

en: Profile
et: Profiil

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Sandbox
et: Liivakast
