Social Auth itsme (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Email
fr: Courriel

en: Client ID
fr: Identifiant (ID) de client

en: Phone
fr: Téléphone

en: Address
fr: Adresse

en: Profile
fr: Profil

en: Token
fr: Jeton (token)

en: Sandbox
fr: Bac-à-sable
