Social Auth itsme (8.x-2.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Phone
fa: تلفن

en: Address
fa: نشانی

en: Profile
fa: نمایه

en: Token
fa: توکن

en: Production
fa: محصولات
