Social Auth itsme (8.x-2.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Email
ro: email

en: Phone
ro: Telefon

en: Address
ro: Adresă

en: Profile
ro: Profil

en: Token
ro: Simbol

en: Production
ro: Producţie
