Social Auth itsme (8.x-2.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Email
cs: E-mail

en: Phone
cs: Telefon

en: Address
cs: Adresa

en: Profile
cs: Profil

en: Production
cs: Výroba

en: Sandbox
cs: Sandbox (cvičný účet)
