Social Auth itsme (8.x-2.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Email
hu: E-mail

en: Phone
hu: Telefon

en: Address
hu: Cím

en: Profile
hu: Profil

en: Token
hu: Vezérjel

en: Production
hu: Termelés

en: Sandbox
hu: Homokozó

en: Social
hu: Közösségi
