Social Auth Vipps (8.x-1.22-rc1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Advanced settings
fr: Paramètres avancés

en: Client ID
fr: Identifiant (ID) de client

en: Clear cache
fr: Vider le cache

en: Other settings
fr: Autres paramètres

en: Test mode
fr: Mode test

en: Configuration instructions
fr: Instructions de configuration
