Social Connect (8.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Global settings
bo: སྤྱི་ཁྱབས་ཀྱི་སྒྲིག་འགོད

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: Debug
bo: སྐྱོན་སེལ

en: Error saving user account.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཐོ་ཁོངས་ཉར་ཚགས་བྱེད་སྐབས་ནོར་འཁྲུལ་བྱུང་འདུག
