Social Connect (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Profile field
hu: Profilmező

en: Global settings
hu: Általános beállítások

en: Select
hu: Kiválasztás

en: Source field
hu: Forrásmező

en: Debug
hu: Hibakeresés

en: Error saving user account.
hu: Hiba történt a felhasználói fiók mentése során.

en: Facebook settings
hu: Facebook beállítások
