Social Connect (8.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Default
id: Bawaan

en: Global settings
id: Pengaturan global

en: Select
id: Pilih

en: Source field
id: Bidang asal

en: Error saving user account.
id: Gagal menyimpan keanggotaan
