Social Connect (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Default
ru: По умолчанию

en: Album
ru: Альбом

en: Profile field
ru: Поле профиля

en: Global settings
ru: Глобальные настройки

en: Select
ru: Выбрать

en: Source field
ru: Исходное поле

en: Debug
ru: Отладка

en: Error saving user account.
ru: Ошибка сохранения учётной записи.
