Social Connect (8.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Default
uk: Базово

en: Album
uk: Альбом

en: Profile field
uk: Поле профілю

en: Global settings
uk: Глобальні налаштування

en: Select
uk: Вибір

en: Source field
uk: Поле джерела

en: Debug
uk: Зневадження

en: Error saving user account.
uk: Помилка збереження облікового запису користувача.
