Social Connect (8.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Default
ar: الافتراضي

en: Album
ar: ألبوم

en: Profile field
ar: حقل الملف الشخصي

en: Global settings
ar: إعدادات عامة

en: Debug
ar: تنقيح

en: Error saving user account.
ar: خطأ أثناء حفظ حساب المستخدم.
