Social Connect (8.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Default
da: Standard

en: Profile field
da: Profilfelt

en: Global settings
da: Globale indstillinger

en: Redirect to
da: Omdirigér til

en: Select
da: Vælg

en: Source field
da: Kildefelt

en: Error saving user account.
da: Fejl ved opdatering af brugerkonto.
