Social Connect (8.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Album
eu: Albuma

en: Global settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Select
eu: Aukeratu

en: Debug
eu: Araztu

en: Error saving user account.
eu: Errorea erabiltzaile kontua gordetzean.
