Social Connect (8.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Default
ro: Implicit

en: Profile field
ro: Câmp din profil

en: Global settings
ro: Setări generale

en: Select
ro: Alege

en: Error saving user account.
ro: Eroare la salvarea contului utilizator.
