Social Connect (8.x-1.0-beta2) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Default
be: Прадвызначана

en: Album
be: Альбом

en: Global settings
be: Усеагульныя налады

en: Select
be: Выбраць

en: Debug
be: Адладжваць праграму (debug)

en: Error saving user account.
be: Не атрымалася захаваць акаўнт карыстальніка.
