Social Connect (8.x-1.0-beta2) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Default
es: Por defecto

en: Album
es: Álbum

en: Profile field
es: Campo del perfil

en: Global settings
es: Opciones globales

en: Select
es: Seleccionar

en: Source field
es: Campo original

en: Debug
es: Depurar

en: Error saving user account.
es: Error al guardar la cuenta de usuario
