Social Connect (8.x-1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Album
fa: آلبوم

en: Profile field
fa: فیلد مشخصات

en: Global settings
fa: تنظیمات سراسری

en: Google
fa: گوگل

en: Select
fa: انتخاب

en: Debug
fa: اشکال زدایی

en: Error saving user account.
fa: خطا در ذخیره حساب کاربری.
