Social Connect (8.x-1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Default
gl: Predeterminado

en: Album
gl: Álbum

en: Global settings
gl: Configuración global

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Debug
gl: Depuración

en: Error saving user account.
gl: Erro ó gardar a conta de usuario.
