Social Connect (8.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Album
he: אלבום

en: Global settings
he: הגדרות כלליות

en: Facebook
he: פייסבוק

en: Select
he: בחר

en: Source field
he: שדה המקור

en: Debug
he: אתר באגים

en: Error saving user account.
he: שגיאה בשמירת חשבון המשתמש.
