Social Connect (8.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Default
lt: Numatytasis

en: Album
lt: Albumas

en: Global settings
lt: Bendros nuostatos

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Debug
lt: Derinimas

en: Error saving user account.
lt: Klaida išsaugant nario paskyrą.
