Social Connect (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Album
lv: Albūms

en: Global settings
lv: Kopējie iestatījumi

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Source field
lv: Avota lauks

en: Debug
lv: Atkļūdot

en: Error saving user account.
lv: Kļūda saglabājot lietotāja kontu.
