Social Connect (8.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Default
tr: Varsayılan

en: Album
tr: Albüm

en: Profile field
tr: Profil alanı

en: Global settings
tr: Genel ayarlar

en: Select
tr: Seç

en: Source field
tr: Kaynak alan

en: Debug
tr: Hata ayıkla

en: Error saving user account.
tr: Kullanıcı hesabı kaydedilirken bir hata oluştu.
