Social Contact Info (3.0.1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: E-mail
eo: Retpoŝto

en: Weight
eo: Pezo

en: Link
eo: Ligilo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Other
eo: Alia
