Social Contact Info (3.0.1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: E-mail
hr: E-pošta

en: Weight
hr: Težina

en: Link
hr: Poveznica

en: Label
hr: Oznaka

en: Phone
hr: Telefon

en: Address
hr: Adresa

en: Other
hr: Ostalo
