Social Contact Info (3.0.1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Weight
hu: Súly

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Label
hu: Címke

en: Phone
hu: Telefon

en: Mobile
hu: Mobil

en: Address
hu: Cím

en: Other
hu: Egyéb

en: Contact information
hu: Elérhetőségek

en: Email field is required.
hu: Az email mező kötelező.
