Social Contact Info (3.0.1) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: E-mail
kn: ಈ ಮೈಲ್

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Phone
kn: ದೂರವಾಣಿ

en: Fax
kn: ಫ್ಯಾಕ್ಸ್‍

en: Mobile
kn: ಮೊಬೈಲ್

en: Address
kn: ವಿಳಾಸ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Contact information
kn: ಸಂಪರ್ಕ ಮಾಹಿತಿ

en: Twitter
kn: ಟ್ವಿಟ್ಟರ್
