Social Contact Info (3.0.1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Title
pt: Título

en: E-mail
pt: Email

en: Weight
pt: Peso

en: Link
pt: Ligação

en: Label
pt: Etiqueta

en: Other
pt: Outro
