Social Contact Info (3.0.2) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Title
da: Titel

en: Weight
da: Vægt

en: Label
da: Etiket

en: Phone
da: Telefon

en: Address
da: Adresse

en: Other
da: Anden

en: Contact information
da: Kontaktinformation

en: Email field is required.
da: E-mail-feltet er påkrævet.
