Social Contact Info (3.0.2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: E-mail
hy: Էլ. փոստ

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Link
hy: Հղում

en: Label
hy: Պիտակ
