Social Contact Info (3.0.2) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: E-mail
mr: विरोप (E-mail)

en: Weight
mr: मुल्य

en: Link
mr: दुवा

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Phone
mr: दूरध्वनी

en: Mobile
mr: भ्रमणध्वनी

en: Address
mr: पत्ता
